שילוח ימי מכולה – הדברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם משלחים מכולה

Facebook
LinkedIn
שילוח ימי

אם אתם יבואנים או יצואנים, או בודקים את האפשרות להיות כאלה – שילוח ימי מכולה הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת.

שילוח ימי מכולה הוא השלב בו אתם משנעים את הסחורה שקניתם מהמפעלים ברחבי העולם – הודו, סין, קמבודיה, ארה"ב או מדינות אחרות – ומביאים אותן עד לנמל בישראל.

כחברה המפעילה ומשנעת מכולות זה עשרות בשנים, כבר למדנו דבר או שניים שחשוב לדעת על שילוח ימי מכולה ויעזור לכם מאוד בשלב האחרון של ההובלה – ההובלה היבשתית כאן בישראל.

במאמר זה ניתן לכם כמה טיפים חשובים מאוד שכדאי לכם לדעת כשאתם עושים שילוח ימי מכולה – וייתנו לכם הובלה יבשתית בישראל במחירים ובאיכות הטובים ביותר.

גודל, גובה ומשקל – קריטיים לא רק בשילוח ימי מכולה

ישנה חשיבות אדירה לגודל המכולה, גובהה ומשקלה כשאתם עושים שילוח ימי מכולה. אם המכולה במידות הסטנדרטיות, כלומר – מכולה 20 רגל, מכולה 40 רגל או מכולה 45 רגל – לא צריכה להיות בעיה מיוחדת. המידות האלו מוכרות הן בשילוח ימי מכולה והן בשילוח יבשתי.

עם זאת, לא רק מידות המכולה חשובות – גם משקל המכולה חשוב מאוד, שכן הוא יכול להשפיע גם על מחיר שילוח ימי מכולה, וגם על מחיר השילוח היבשתי.

מה יש במכולה? משפיע גם על המחיר היבשתי

תוכן המכולה משפיע הן על שילוח ימי מכולה והן על המשלוח היבשתי. אם המכולה דורשת קירור, אז צריך להוביל אותה במשאית מיוחדת. אם זוהי מכולה הכוללת חומרים מסוכנים, אז צריך אישורים ורישיון מיוחד ואף הם צריכים תוספת. במידה והמכולה דורשת הורדה לרצפה בבית העסק שלכם, זו תוספת נוספת – כך שחשוב לדעת כמה שיותר על המכולה.

גם כשאתם בשילוח ימי מכולה – כך תדעו כמה אתם צריכים לשלם על ההובלה היבשתית

עד כה ההובלה היבשתית הייתה עוד סעיף בתוך המחיר הכולל שאתם מקבלים לשילוח ימי מכולה. היום אליעז הובלות שינתה את זה באמצעות EMOV – מערכת ייחודית בה תוכלו להזין את פרטי ההובלה שלכם ולקבל מחיר מיידי לשילוח יבשתי בישראל תוך דקה אחת. אם אתם עושים שילוח ימי מכולה – הזינו את פרטי ההובלה בקלות ובפשטות דרך המערכת, וקבלו מחיר. אז למה אתם מחכים? היכנסו למחשבון ההובלה עוד היום!

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button