פריקת מכולות

Facebook
LinkedIn
הובלת מכולות לכל חלקי הארץ

נדרשים לשירותי פריקה של מכולות? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע המקצועי הנחות לכם בכל הנוגע לשירותי פריקת מכולות

פריקת מכולות הוא שירות פריקה מקצועי המיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לפריקת סחורות וציוד המאוחסן בתוך מכולות בכל גודל. שירות מקצועי זה מיושם גם במסגרת שירותי תובלה יבשתית וגם במסגרת שירותי תובלה ימית. בשני המקרים, תהליכי הפריקה של המכולות, חייבים להיות מיושמים על ידי צוותי עבודה מנוסים ומיומנים הפועלים מטעמה של חברה הובלות מקצועית המתמחה במתן פתרונות שירות לכל צרכי השינוע וההובלה, לרבות, שירותי המכלה ופריקה של מכולות. שירותי פריקת מכולות בדומה לשירותי המכלה (העמסה) של מכולות, חייבים להיעשות בהתאם לסוג ואופי האריזות, הציוד והסחורות תוך הקפדה יתרה על כללי הבטיחות הנדרשים בכל הליך של פריקה או העמסה.

פריקות מכולות – מה חשוב לדעת?

פריקת מכולות מתבצעת באופן ידני על ידי סבלים שמספרם נקבע בהתאם לגודל המכולה ומשקל הסחורות הנדרשות לפריקה מתוך המכולה. ברוב המקרים, נדרשים 2 סבלים למכולות בגודל סטנדרטי, וזאת למעט מקרים בהם קיימת דחיפות רבה להשלמת פריקת המכולה תוך פרק זמן כזה או אחר. הציוד הנדרש לצרכי ביצוע עבודות הפריקה כולל: מלגזה או ג 'ק ידני המסייע לסבלים לצוות הסבלים בהליכי הפריקה. תמחור שירותי פריקת מכולות נקבע בהתאם למספר פרמטרים משתנים כגון: גודל המכולה, כמות הסחורות והציוד הנדרש לפריקה, המשקל הכולל של המכולה ועוד.

אליעוז הובלות – החברה מובילה בישראל לשינוע מכולות 

אנחנו בחברת אליעוז הובלות עוסקים ומתמים בשירותי שינוע והובלה של מכולות ומטענים כבדים כבר למעלה מ-30 שנה, כאשר בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו תוכלו למצוא גם שירותי המכלה ושירותי פריקה של מכולות. שרותי הפריקה שלנו מיושמים על ידי צוות סבלים מקצועי ומיומן המתמחה גם בתפעול מלגזות במידת הצורך.

שירותי פריקת מכולות באמצעותנו מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים לשירותי הפריקה לכל מטרה, כאשר מעטפת השירות המורחבת שלנו מאפשרת לכם להסתייע גם בשירותים הנוספים המוצעים על ידינו הכוללים: שירותי המכלת מכולות, שירותי שינוע מכולות, שירותי מיון סחורות ומטענים למטרות הובלה ושינוע ושירותים נוספים המאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מכל יתרונות השירות שלנו כגון: ניסיון מקצועי מוכח, אמינות ושירות אישי לכל לקוח, זמינות גבוהה בהתאם לצרכי ודרישות הלקוח, צוותי עבודה בפריסה ארצית ויתרונות נוספים. לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן.

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button