יבוא מסין

Facebook
LinkedIn
שינוע מכולות

סין הפכה בשנים האחרונות ליצואנית הגדולה ביותר של סחורות ממנה, לכל העולם. גם יבואנים ישראלים רבים מקבלים לעיתים תכופות מכולות מלאות בסוגים שונים של ציוד, מאחד מהנמלים הימיים של סין לנמל אשדוד.

עלויות של שינוע ימי

לאור מגפת הקורונה והעובדה שלא היו בסין די מכולות כדי להניע את המשלוחים הימיים לכל העולם, חל שינוי מהותי ביותר בעלויות ההובלה הימית והיבואנים מחוסר ברירה שילמו את העלויות הגבוהות כדי לקבל את ההזמנות שלהם.

עם זאת הם מחפשים דרכים שונות כדי להפחית את העלויות הנלוות לשילוח הימי. אחת הדרכים המוצלחות להפחתת העלויות היא ביצוע חלק מהתהליך של ייבוא מסין באמצעות חברת הובלה ייעודית אשר מובילה את המכולות מנמל אשדוד למחסניו של היבואן.

הובלה יבשתית בדרך חדשנית

כאשר עובדים עם צי משאיות אשר מתופעלות בדרך מתוחכמת, כולם מרוויחים ממהלך זה. ההזמנה של הצורך הלוגיסטי עבור ייבוא מסין מתבצעת בדרך קלילה ומהירה. המערכת מזהה את הלקוח ולכן הוא מקליד רק את פרטי המשלוח החדש, מפרט את שעות הפריקה הנוחות עבורו על פי שעות הפעילות במחסנים שלו ומשם המערכת הלוגיסטית החכמה מבצעת את כל התיאומים הנדרשים.

שינוע ייחודי

אם מדובר בהובלה יבשתית עבור ייבוא של תוצרת יוצאת דופן כמו כימיקלים, מטענים חריגים בגודלם או כל צורך אחר, הצוות הלוגיסטי המיומן מוצא לכך את הפתרונות היעילים ביותר כמו שימוש במשאיות בעלות אישור להובלת כימיקלים, משאיות בעלות אפשרות לשאת מטען חריג וכו'.

חיסכון כספי

ייבוא מסין באמצעות מערכת חכמה של שינוע המשאיות מנמל אשדוד לכל מקום ברחבי הארץ, היא בעלויות נמוכות מול מובילים אחרים כיוון שכאן מדובר בעבודה ישירה מול צי המשאיות. מעבר לכך מדובר בצורת תפעול שהיא מהירה ולכן מרגע ההזמנה ועד פריקת המכולה בשטח, עובר פרק זמן קצר בלבד.

הדרך החדשה היא נוחה מאד בכל ההיבטים ולכן מי שאמור לקבל ייבוא מסין יוצר אתנו קשר ואנו מבצעים את כל הפעולות הדיגיטליות והלוגיסטיות בדרך יעילה ביותר. אתם מוזמנים להשאיר כאן את הפרטים שלכם ולהצטרף להצלחה.

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button