המכלת מכולות

Facebook
LinkedIn
הובלת משטחים

מהם שירותי המכלת מכולות? למי הם מיועדים וכיצד הם מיושמים בפועל? כל מה שצריך וחשוב לדעת על המכלת מכולות בעמוד שלפניכם

אחת מהפעולות הבסיסיות והחשובות ביותר בכל תהליך שילוח של מכולות היא פעלת ההמכלה באמצעותה ניתן לארגן את כל הסחורות והפריטים השונים בתוך המכולה. יחד עם זאת חשוב לציין שפעולת ההמכלה היא הרבה מעבר לקבלת החלטות בנוגע לאופן סידור הסחורות בתוך המכולה והיא חולשת בין היתר גם אופן אריזת הסחורות ועיגון הסחורות בתוך המכולה.

פעולות המכלה – מדוע הן חשובות ונחוצות?

המכלת מכולות משלבת בתוכה מספר פעולות הנדרשות לצרכי הכנת המכולה להליכי השילוח, כאשר השלב הראשון הוא תכנון אופן ההמכלה על פי סדר הסחורות בתוך גוף המכולה. בשלב השני, מושם דגש על אופן אריזת הסחורות והפריטים השונים הנדרשים לשילוח בתוך המכולה ובשלב השלישי מושם דכש עם קשירה ועיגון של הסחורות והאריזות בצורה הבטיחותית ביותר לדופן הפנימי של המכולה. על פניו, פעולת המכלת מכולות יכולה להיתפס כשירותי העמסה של סחורות על גבי מכולות, אך בפועל מדובר במשימה מורכבת המחייבת היכרות מעמיקה עם כל ההיבטים הנלווים לתחום ההמכלה, החל מבחירת סוגי האריזות, דרך הכירות מעמיקה עם שיטות התובלה ואבטחת המטענים ועד לידע מקצועי נרחב בכל הנוגע לעבודה עם חומרים מסוכנים, כאשר אחד מהנושאים המרכזיים בכל פעולת המכלת מכולות הוא נושא אופן סימון האריזות על פי סיווג החומרים השונים.

פעולת המכלה – למי הן מיועדות?

המכלת מכולות הוא שירות מקצועי המיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים להליכי שילוח של מכולות, בין אם מדובר בחברות שילוח המספקות שירותי המכלה ללקוחותיהן ובין אם מדובר במפעלי ייצור ויצואנים הנדרשים לשילוח וניוד מכולות עמוסות בסחורה. כמו כן, השירות מיועד לאילו מביניכם הנדרשים לרילוקיישן במסגרת מקום העבודה ולצורך כך שהם נדרשים לפעולת שילוח של מכולות בהן מאוחסנות תכולות שונות הנדרשות להם.

סקטור נוסף הנדרש לשירותי המכלה הסקטור העסקי/מוסדי הנדרש להובלת תכולות המחייבות שימוש במכולות לצורך הובלתן, לרבות, מפעלי ייצור וכדומה.

שירותי המכלת מכולות על ידי חברות מקצועיות העוסקות ומתמחות בנושא, נועדו לספק לכם את הפתרון המקצועי, היעיל והבטיחותי ביותר בתחום, כאשר בין יתר פתרונות השירות המוצעים לכם על ידי החברות השונות העוסקות בנושא תוכלו למצוא: שירותי מיון סחורות ומטענים, שירותי הדבקת מדבקות לצורך סימון אריזות, שירותי בדיקות פיזיות וביטחוניות של סחורות לפני המכלה ושירותים נוספים.

רוצים לדעת יותר על פתרונות המכלה ושינוע של מכולות ? אתם מוזמנים ליצור קשר עם מומחי השינוע של חברת אליעוז הובלות, אחת מחברות ההובלה והשינוע המובילות בישראל. ליצירת קשר עם צוות המומחים לחצו כאן

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button