הובלת משטחים – LCL – מה חשוב לדעת?

Facebook
LinkedIn
הובלת משטחים

ישנם הרבה מצבים בהם יבואנים ויצואנים לא רוצים להוביל מכולה שלמה של סחורה או ציוד מסוים, אלא הם רוצים להוביל משטח אחד, שניים או מספר מצומצם אחר – ולא לשלם על מכולה שלמה.

בשביל זה המציאו את המטענים החלקיים – או ה-LCL. איך זה עובד? אם לאותו משלח יש מספר לקוחות השולחים מטענים חלקיים ממדינה או מאזור ספציפי, ניתן להוביל את כולם לנמל אחד, לאחד את כל המטענים למכולה אחת – ולשלוח אותם כמכולה רגילה לישראל. כאן הם נפרקים בנמל, מופרדים למטענים המקוריים וזמינים להובלה.

כדי שגם מחיר ההובלה היבשתית לא יהיה גבוה במיוחד, ל-EMOV יש שירות מיוחד של הובלת משטחים. אז איך הוא עובד ומה כדאי לכם לדעת? הכל במאמר הזה.

אז איך זה עובד?

הובלת משטחים, בדומה לשילוח ימי של מטען חלקי (LCL), מתבססת על היכולת לשלוח כמה מטענים ביחד – אנחנו משתמשים במשאיות חלוקה גדולות ורחבות, בעלות וילונות צד ("ברזנטים") ורמפה הידראולית, שמאפשרת הטענה ופריקה קלה ונוחה של מטענים.

אנחנו מחשבים עבורכם מסלול נוח ומהיר, לפי זמן הפריקה הדרוש, כמות המטענים ברכב ואזור הפריקה, כך שהובלת המשטחים תצא בדיוק כפי שאתם רוצים, ובמחיר מצוין!

מה חשוב לדעת?

כשמזמינים הובלת משטחים חשוב לדעת מה גודל וגובה המטען – גודל המשטח קבוע אבל לעיתים הסחורה עליו לא בדיוק בגודל המטען, ולעיתים קצת חורגת – וזה עלול לגרור תשלום נוסף.

חשוב לדעת האם מדובר בארגזים או במטען אחר – גם זה יכול להשפיע על מחיר ההובלה, משום שמטענים אחרים יכולים לתפוס שטח נרחב בארגז המשאית ובכך לגרור חיובים נוספים.

גם את סוג המטען חשוב לדעת וליידע את חברת ההובלה – הובלת מטענים בעלי חומר מסוכן צורכת תשלום נוסף, גם קירור ותוספות אחרות.

הדבר החשוב ביותר הוא שהובלת משטחים עושים רק עם מקצוענים. אנחנו ב-EMOV מתמחים כבר עשרות שנים בהובלת משטחים לכל חלקי הארץ, ונשמח לשרת גם אתכם. אז למה אתם מחכים? היכנסו למחשבון הזמנת ההובלה שלנו וקבלו הצעת מחיר תוך דקה 1!

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button