הובלת מכולה לראשון לציון

Facebook
LinkedIn
שילוח ימי

לקוחות עסקיים אשר מעוניינים לבצע ייבוא ממדינה אחרת, משלמים עלויות רבות עבור כל התהליך של המכלת המכולה בחו"ל וההובלה היבשתית. אך היום יש דרכים חדשות ומאד יעילות לצורך ביצוע הובלה יבשתית בדרך קלה וזולה מאשר בעבר.

הדרך מנמל אשדוד לראשון לציון

הדרך הנוחה ביותר כדי להיערך תקציבית לעלויות של הובלת מכולה לראשון לציון, היא לקבל הצעת מחיר דיגיטלית על פי המידע המשוער שקיים בידי היבואן. הפרמטרים החשובים הם משקלה של המכולה, אם מדובר במכולה בגודל הסטנדרטי או במכולה גדולה שיש בה תכולה גבוהה הרבה יותר, מכולה במבנה ייחודי כמו מכולה פתוחה בחלקה העליון או מכולת קירור.

נתונים חשובים נוספים הם פרטיו של עמיל המכס אשר אמור לשחרר את המכולה מהנמל לאחר עגינת הספינה והרכב התכולה, אם מדובר בחומרים מסוכנים, מוצרי חשמל, מוצרי מזון וכו'.

הלוגיסטיקה של שינוע המכולה

הובלת מכולה לראשון לציון מנמל אשדוד אינה אורכת זמן רב, אך יש לתאם כהלכה את כל נושא הלוגיסטיקה. אם היבואן מדווח על הימצאותם של חומרים מסוכנים, יש לדאוג למשאיות מיוחדות שיש להן אישורים ספציפיים להובלת החומרים הללו, על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה.

אם יש בקשה לבצע פריקה של המכולה במחסן של היבואן או לחלופין במרלו"ג, יש לתכנן מראש את הגעת כמות מתאימה של עובדים שיפרקו את מלוא הארגזים ויניחו אותם במקום האחסון המיועד לכך על פי ההנחיות של הלקוח.

לוח הזמנים של השינוע מהנמל

אחד הנושאים האקוטיים הוא עמידה בלוח הזמנים ולכן כאשר מתאמים הובלת מכולה לראשון לציון נקבע טווח זמן סביר וברוב המקרים נהג המשאית מגיע בהתאם ללוח זמנים זה, למעט מקרים חריגים שאינם תלויים בחברת ההובלה היבשתית.

כאשר מבצעים את כל המהלך בדרך דיגיטלית באמצעות המחשב, התהליך מתבצע בקלות ובמהירות לנוחות מקסימלית של היבואן, אשר יודע באופן מדויק את העלויות ואת לוח הזמנים.

אם גם אתם מעוניינים בשירות בטיב מעולה מנמל אשדוד למפעל בראשון לציון, אנחנו לשירותכם באתר האינטרנט המתקדם שלנו ומיד תחושו בהבדל.

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button