הובלת מכולה לקיסריה

Facebook
LinkedIn
שילוח ימי

בשנים האחרונות אזור התעשייה של קיסריה היה לפעיל באופן יוצא דופן וזאת לאור המפעלים והעסקים הרבים שהצטרפו אליו, לאור מיקומו האסטרטגי. כאשר יש צורך בתיאום של הובלת מכולה לקיסריה, מבצעים זאת על יד משאית ייעודית למטרה זו על פי גודלה של המכולה.

תיאום לוגיסטי

יבואן שמשרדו נמצא בקיסריה אשר ממתין למכולה שאמורה להגיע לנמל אשדוד, מודע לדרך הארוכה מאשדוד צפונה וגם לפקקים הרבים בדרך. זו הסיבה שמשתדלים לבצע תיאום הובלה בשעות מוקדמות לפני שהפקקים הם מהותיים, או לחלופין בשעות הצהרים שבהן יש רגיעה יחסית בכמות המכוניות אשר נעות צפונה.

הובלת מכולה לקיסריה מתבצעת לאחר תיאום לוח הזמנים והפרטים הטכניים הקשורים לכל משלוח ספציפי. השיטה הנוחה ביותר היא לבצע את התיאום באמצעות אתר האינטרנט המתקדם, שבו אפשר לתאם את כל המהלך תוך דקות.

לאחר הקלדת הנתונים הרלוונטיים כמו משקלה של המכולה, הנפח שלה, פרטיו של עמיל המכס שאמור לשחרר את המכולה, אם מדובר במכולת קירור או לא, התכולה של המכולה ויעד האספקה, מקבל היבואן באופן מידי את העלות המשוערת ואת המועד שבו אפשר לבצע משלוח של מטען זה.

עבור היבואן נושא התיאום מראש הוא אקוטי ולאחר סגירת הקצוות, הוא מיידע את עמיל המכס שלו על המהלך המתוכנן של הובלת מכולה לקיסריה באמצעות חברת הלוגיסטיקה שמבצעת הובלה יבשתית וכך נותר רק להמתין למועד הגעת המשאית והמכולה עליה.

עמידה בלוחות הזמנים

מכיוון שגם היבואן מתכנן מהלכים עסקיים שונים לאחר הגעת המכולה כמו הפצת המוצרים, חברת הלוגיסטיקה האמינה עושה כל שניתן כדי לעמוד בלוח הזמנים. אם הספינה עוגנת במועד ומדובר בסחורה רגילה, המכס אינו מערים קשיים וכך אפשר לשחרר תוך פרק זמן קצר את המכולה. לאור זאת נהג המשאית מעמיס את המכולה ויוצא לדרך לצורך הובלת מכולה לקיסריה.

אם אתם מעוניינים בשקט נפשי בכל מה שקשור להובלה יבשתית של המטען שלכם, בקרו באתר האינטרנט ותראו עד כמה קל לקבל הצעת מחיר ולתאם הובלה מנמל אשדוד של המטען, שיגיע במועד למחסנים שלכם.

להתחלת שיחה לחצו כאן
1
זמינים בצ'ט לכל שאלה
Emove
שלום לך,
אנחנו כאן לכל שאלה
Call Now Button